SDM03MT40-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM03MT40-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM03MT40-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT26
Duomenų lapai: SDM03MT40-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SDM03MT40-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM03MT40-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT26 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 242920 pcs Duomenų lapas SDM03MT40-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 370mV @ 1mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-26 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Kiti vardai SDM03MT40DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 3 Independent
Išsamus aprašymas Diode Array 3 Independent Schottky 40V 30mA (DC) Surface Mount SOT-23-6 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 10V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 30mA (DC) Bazinės dalies numeris SDM03MT40