SDM05U20CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM05U20CSP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM05U20CSP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20V 500MA WLB1006
Duomenų lapai: SDM05U20CSP-7.pdf
  • Pranešimas
SDM05U20CSP-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM05U20CSP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20V 500MA WLB1006 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 917833 pcs Duomenų lapas SDM05U20CSP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 430mV @ 500mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas X3-WLB1006-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1006 Metric) Kiti vardai SDM05U20CSP-7DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount X3-WLB1006-2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 55µA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 500mA
Talpa @ Vr, F 46pF @ 4V, 1MHz