SDM02U30CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM02U30CSP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM02U30CSP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY X3-WLB0603-2
Duomenų lapai: SDM02U30CSP-7.pdf
  • Pranešimas
SDM02U30CSP-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM02U30CSP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 1823245 pcs Duomenų lapas SDM02U30CSP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mV @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas X3-WLB0603-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead Kiti vardai SDM02U30CSP-7DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount X3-WLB0603-2 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 30V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200mA Talpa @ Vr, F 9pF @ 0.5V, 1MHz