SBR30300CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30300CTFP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR30300CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 300V 15A ITO220
Duomenų lapai: SBR30300CTFP.pdf
  • Pranešimas
SBR30300CTFP specifikacijos
Dalies numeris SBR30300CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 300V 15A ITO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 71468 pcs Duomenų lapas SBR30300CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.03V @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 300V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Kiti vardai SBR30300CTFP-ND
SBR30300CTFPDI
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Super Barrier Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 300V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 300V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A