SBR30150CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30150CTFP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR30150CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 150V 15A ITO220
Duomenų lapai: SBR30150CTFP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SBR30150CTFP specifikacijos
Dalies numeris SBR30150CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 150V 15A ITO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 66708 pcs Duomenų lapas SBR30150CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Super Barrier Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SBR30300CTFP
SBR30300CTFP
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SBR 300V 15A ITO220
Sandelyje: 71468 pcs
parsisiųsti: SBR30300CTFP.pdf
RFQ
SBR3040
SBR3040
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: RECTIFIER
Sandelyje: 2355 pcs
parsisiųsti: SBR3040.pdf
RFQ
SBR30150CT
SBR30150CT
apibūdinimas: DIODE ARRAY SBR 150V 15A TO220AB