SBR30200CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30200CTFP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR30200CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 200V 15A ITO220
Duomenų lapai: SBR30200CTFP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SBR30200CTFP specifikacijos
Dalies numeris SBR30200CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 200V 15A ITO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 75100 pcs Duomenų lapas SBR30200CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 980mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 30ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 200V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A