MBR3100VRTR-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR3100VRTR-E1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC
Duomenų lapai: MBR3100VRTR-E1.pdf
  • Pranešimas
MBR3100VRTR-E1 specifikacijos
Dalies numeris MBR3100VRTR-E1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4778 pcs Duomenų lapas MBR3100VRTR-E1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 850mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AC Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F -