MBR3100RLG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR3100RLG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR3100RLG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD
Duomenų lapai: MBR3100RLG.pdf
  • Pranešimas
MBR3100RLG specifikacijos
Dalies numeris MBR3100RLG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 301959 pcs Duomenų lapas MBR3100RLG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AD Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai MBR3100RLGOSTR
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 3A Through Hole DO-201AD Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 600µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F -
Bazinės dalies numeris MBR3100
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR30L60CT C0G
MBR30L60CT C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Sandelyje: 80582 pcs
parsisiųsti: MBR30L60CT C0G.pdf
RFQ
MBR30L60CTHC0G
MBR30L60CTHC0G
Sandelyje: 110771 pcs
parsisiųsti: MBR30L60CTHC0G.pdf
RFQ
MBR3100RL
MBR3100RL
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD