MBR3100VRTR-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBR3100VRTR-G1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR3100VRTR-G1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214
Duomenų lapai: MBR3100VRTR-G1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
MBR3100VRTR-G1 specifikacijos
Dalies numeris MBR3100VRTR-G1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 481658 pcs Duomenų lapas MBR3100VRTR-G1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 850mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Kiti vardai MBR3100VRTR-G1DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AC Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F -