MBR20150CTF-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR20150CTF-G1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F
Duomenų lapai: MBR20150CTF-G1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MBR20150CTF-G1 specifikacijos
Dalies numeris MBR20150CTF-G1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 87081 pcs Duomenų lapas MBR20150CTF-G1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220F-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A