MBR20150CTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR20150CTHC0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR20150CTHC0G
Gamintojas / Gamintojas: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Duomenų lapai: MBR20150CTHC0G.pdf
  • Pranešimas
MBR20150CTHC0G specifikacijos
Dalies numeris MBR20150CTHC0G Gamintojas TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 932158 pcs Duomenų lapas MBR20150CTHC0G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.23V @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 20A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 20A