MBR20150CT-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR20150CT-E1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Duomenų lapai: MBR20150CT-E1.pdf
  • Pranešimas
MBR20150CT-E1 specifikacijos
Dalies numeris MBR20150CT-E1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4341 pcs Duomenų lapas MBR20150CT-E1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 150V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR20150CT-G1
MBR20150CT-G1
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Sandelyje: 83521 pcs
parsisiųsti: MBR20150CT-G1.pdf
RFQ
MBR20150CT-LJ
MBR20150CT-LJ
apibūdinimas: DIODE ARRAY 150V 10A TO220AB
Sandelyje: 185528 pcs
parsisiųsti: MBR20150CT-LJ.pdf
RFQ
MBR20150CT C0G
MBR20150CT C0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO220AB
parsisiųsti: MBR20150CT C0G.pdf
MBR20150CT
MBR20150CT
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: MBR20150CT.pdf
MBR20150
MBR20150
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V TO220AC