FN1200041
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN1200041 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FN1200041
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FN1200041.pdf
  • Pranešimas
FN1200041 specifikacijos
Dalies numeris FN1200041 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18847 pcs Duomenų lapas FN1200041.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ FN
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 12MHz
Išsamus aprašymas 12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FN1200041Z
FN1200041Z
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS SMD