FN1200037
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN1200037 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FN1200037
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FN1200037.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FN1200037 specifikacijos
Dalies numeris FN1200037 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17767 pcs Duomenų lapas FN1200037.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ FN
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 12MHz
Išsamus aprašymas 12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FN1000058
FN1000058
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 10.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 20765 pcs
parsisiųsti: FN1000058.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 18694 pcs
parsisiųsti: FN1200038.pdf
RFQ
FN11457_LN1-M2
FN11457_LN1-M2
Gamintojai: LEDiL
apibūdinimas: LENS ASSY 1POS 21.6MM ROUND