FN1200038
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN1200038 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FN1200038
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: FN1200038.pdf
  • Pranešimas
FN1200038 specifikacijos
Dalies numeris FN1200038 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18694 pcs Duomenų lapas FN1200038.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ FN
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 12MHz
Išsamus aprašymas 12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA