DMTH4007SPDQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH4007SPDQ-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMTH4007SPDQ-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 40V POWERDI506
Duomenų lapai: DMTH4007SPDQ-13.pdf
  • Pranešimas
DMTH4007SPDQ-13 specifikacijos
Dalies numeris DMTH4007SPDQ-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 40V POWERDI506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109026 pcs Duomenų lapas DMTH4007SPDQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI5060-8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.6 mOhm @ 17A, 10V
Maitinimas - maks 2.6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Kiti vardai DMTH4007SPDQ-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2026pF @ 30V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 41.9nC @ 10V FET tipas 2 N-Channel (Dual)
FET funkcija Standard Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V
Išsamus aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 14.2A 2.6W Surface Mount PowerDI5060-8 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 14.2A