DMTH4007SPSQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH4007SPSQ-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMTH4007SPSQ-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 40V 15.7A POWERDI506
Duomenų lapai: DMTH4007SPSQ-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DMTH4007SPSQ-13 specifikacijos
Dalies numeris DMTH4007SPSQ-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 40V 15.7A POWERDI506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 111485 pcs Duomenų lapas DMTH4007SPSQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI5060-8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.6 mOhm @ 20A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.8W (Ta), 136W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Kiti vardai DMTH4007SPSQ-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2082pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 41.9nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V Išsamus aprašymas N-Channel 40V 15.7A (Ta), 100A (Tc) 2.8W (Ta), 136W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 15.7A (Ta), 100A (Tc)