DMTH4007LK3-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH4007LK3-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMTH4007LK3-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET BVDSS: 31V 40V TO252
Duomenų lapai: DMTH4007LK3-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMTH4007LK3-13 specifikacijos
Dalies numeris DMTH4007LK3-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET BVDSS: 31V 40V TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 138715 pcs Duomenų lapas DMTH4007LK3-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.3 mOhm @ 20A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.6W (Ta) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai DMTH4007LK3-13DIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1895pF @ 30V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 29.1nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V Išsamus aprašymas N-Channel 40V 16.8A (Ta), 70A (Tc) 2.6W (Ta) Surface Mount TO-252
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 16.8A (Ta), 70A (Tc)