DMTH4004SPSQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH4004SPSQ-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMTH4004SPSQ-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 40V 31A PWRDI5060-8
Duomenų lapai: DMTH4004SPSQ-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DMTH4004SPSQ-13 specifikacijos
Dalies numeris DMTH4004SPSQ-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 40V 31A PWRDI5060-8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 99224 pcs Duomenų lapas DMTH4004SPSQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI5060-8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.7 mOhm @ 90A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 3.6W (Ta), 167W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Kiti vardai DMTH4004SPSQ-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4305pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 68.6nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V
Išsamus aprašymas N-Channel 40V 31A (Ta), 100A (Tc) 3.6W (Ta), 167W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 31A (Ta), 100A (Tc)