DMTH10H010LCT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMTH10H010LCT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET 100V 108A TO220AB
Duomenų lapai: DMTH10H010LCT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMTH10H010LCT specifikacijos
Dalies numeris DMTH10H010LCT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET 100V 108A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 77361 pcs Duomenų lapas DMTH10H010LCT.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.5 mOhm @ 13A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.4W (Ta), 166W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai DMTH10H010LCTDI-5
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2592pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 53.7nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 108A (Tc) 2.4W (Ta), 166W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 108A (Tc)