DMTH10H015LPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH10H015LPS-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMTH10H015LPS-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET NCH 100V 7.3A POWERDI
Duomenų lapai: DMTH10H015LPS-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DMTH10H015LPS-13 specifikacijos
Dalies numeris DMTH10H015LPS-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET NCH 100V 7.3A POWERDI "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 127027 pcs Duomenų lapas DMTH10H015LPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI5060-8
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 20A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.3W (Ta), 46W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1871pF @ 50V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 33.3nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 7.3A (Ta), 44A (Tc) 1.3W (Ta), 46W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 7.3A (Ta), 44A (Tc)