DMTH10H005LCT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMTH10H005LCT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 140A TO220AB
Duomenų lapai: DMTH10H005LCT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DMTH10H005LCT specifikacijos
Dalies numeris DMTH10H005LCT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 140A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 47758 pcs Duomenų lapas DMTH10H005LCT.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 13A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 187W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3688pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 114nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 140A (Tc) 187W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 140A (Tc)