DFLT27A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT27A-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLT27A-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 27V 43.7V POWERDI 123
Duomenų lapai: DFLT27A-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DFLT27A-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLT27A-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 27V 43.7V POWERDI 123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 278039 pcs Duomenų lapas DFLT27A-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 27V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 43.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 30V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 225W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė POWERDI®123 Kiti vardai DFLT27ADICT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.15A Talpa @ dažnumas -