DFLT22A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT22A-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLT22A-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 22V 35.5V POWERDI 123
Duomenų lapai: DFLT22A-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DFLT22A-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLT22A-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 22V 35.5V POWERDI 123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 385942 pcs Duomenų lapas DFLT22A-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 22V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 35.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 24.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 225W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė POWERDI®123 Kiti vardai DFLT22A-7-ND
DFLT22A-7DITR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.34A Talpa @ dažnumas -