DFLT24A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT24A-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLT24A-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 24V 38.9V POWERDI 123
Duomenų lapai: DFLT24A-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DFLT24A-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLT24A-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 24V 38.9V POWERDI 123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 356264 pcs Duomenų lapas DFLT24A-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 24V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 38.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 26.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 225W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė POWERDI®123 Kiti vardai DFLT24A-7DITR
DFLT24A7
DFLT24ADITR
DFLT24ADITR-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.78A Talpa @ dažnumas -