DDZX6V2B-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX6V2B-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZX6V2B-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
Duomenų lapai: DDZX6V2B-13.pdf
  • Pranešimas
DDZX6V2B-13 specifikacijos
Dalies numeris DDZX6V2B-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1981092 pcs Duomenų lapas DDZX6V2B-13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai DDZX6V2B-13DI Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 7 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 4V Bazinės dalies numeris DDZX6V2B