DDZX5V1B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX5V1B-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZX5V1B-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3
Duomenų lapai: DDZX5V1B-7.pdf
  • Pranešimas
DDZX5V1B-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZX5V1B-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2478291 pcs Duomenų lapas DDZX5V1B-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai DDZX5V1B-7-ND
DDZX5V1B-7DITR
DDZX5V1B7
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 17 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 5.1V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 1.5V