DDZX5V6B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX5V6B-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZX5V6B-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3
Duomenų lapai: DDZX5V6B-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DDZX5V6B-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZX5V6B-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1173935 pcs Duomenų lapas DDZX5V6B-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai DDZX5V6BDIDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 11 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 5.6V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 2.5V