DDZ6V2B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ6V2B-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ6V2B-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123
Duomenų lapai: DDZ6V2B-7.pdf
  • Pranešimas
DDZ6V2B-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ6V2B-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2372388 pcs Duomenų lapas DDZ6V2B-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai DDZ6V2B7
DDZ6V2BDITR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 7 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 500mW ±3% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 4V