DDZ6V2BS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ6V2BS-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
Duomenų lapai: DDZ6V2BS-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DDZ6V2BS-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ6V2BS-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1051675 pcs Duomenų lapas DDZ6V2BS-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2.54% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai DDZ6V2BS-7DICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 7 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 200mW ±2.54% Surface Mount SOD-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 4V