DDZ5V6B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ5V6B-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ5V6B-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123
Duomenų lapai: DDZ5V6B-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DDZ5V6B-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ5V6B-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1246275 pcs Duomenų lapas DDZ5V6B-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai DDZ5V6BDICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 11 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 5.6V 500mW ±3% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 2.5V