BZX84C39W-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C39W-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C39W-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 39V 200MW SOT323
Duomenų lapai: BZX84C39W-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84C39W-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C39W-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 39V 200MW SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 821850 pcs Duomenų lapas BZX84C39W-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 39V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai BZX84C39W-FDICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 130 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 39V 200mW ±5% Surface Mount SOT-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 27.3V