BZX84C39S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C39S-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C39S-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363
Duomenų lapai: BZX84C39S-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C39S-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C39S-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1316947 pcs Duomenų lapas BZX84C39S-7-F.pdf
Įtampa - izoliacija 130 Ohm Įtampa - suskirstymas SOT-363
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 200mW Polarizacija 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Kiti vardai BZX84C39S-FDITR
BZX84C39S7F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas BZX84C39S-7-F Varža (max) (zzt) 39V
Išplėstas aprašymas Zener Diode Array 2 Independent 200mW ±6% SOT-363 ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±6%
Diodų konfigūracija 100nA @ 27.3V apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 900mV @ 10mA Susisiekite su Finish 2 Independent
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C39-HE3-18
BZX84C39-HE3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 39V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 1994777 pcs
parsisiųsti: BZX84C39-HE3-18.pdf
RFQ
BZX84C39S-7
BZX84C39S-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 39V SOT363