BZX84C39T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C39T-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C39T-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 39V 150MW SOT523
Duomenų lapai: BZX84C39T-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C39T-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C39T-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 39V 150MW SOT523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 944230 pcs Duomenų lapas BZX84C39T-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 39V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-523
Serija - Maitinimas - maks 150mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-523
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 130 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 39V 150mW ±5% Surface Mount SOT-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 27.3V