BZX84C33W-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C33W-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C33W-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 33V 200MW SOT323
Duomenų lapai: BZX84C33W-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C33W-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C33W-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 33V 200MW SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 897155 pcs Duomenų lapas BZX84C33W-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 33V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai BZX84C33W-FDI Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 80 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 33V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 23.1V Bazinės dalies numeris BZX84C33
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C36-7-F
BZX84C36-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 36V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 1347228 pcs
parsisiųsti: BZX84C36-7-F.pdf
RFQ
BZX84C36-E3-08
BZX84C36-E3-08
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
Sandelyje: 1360861 pcs
parsisiųsti: BZX84C36-E3-08.pdf
RFQ
BZX84C33_D87Z
BZX84C33_D87Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 350MW SOT23-3