BZX84C33T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C33T-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C33T-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 33V 150MW SOT523
Duomenų lapai: BZX84C33T-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84C33T-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C33T-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 33V 150MW SOT523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 787374 pcs Duomenų lapas BZX84C33T-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 33V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6.06% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-523
Serija - Maitinimas - maks 150mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOT-523
Kiti vardai BZX84C33T-7-FDICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 33V 150mW ±6.06% Surface Mount SOT-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 23.1V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C33S-7-F
BZX84C33S-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 33V SOT363
Sandelyje: 778169 pcs
parsisiųsti: BZX84C33S-7-F.pdf
RFQ
BZX84C33_D87Z
BZX84C33_D87Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 33V 350MW SOT23-3