BZX84C36-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C36-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C36-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 36V 300MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C36-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84C36-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C36-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 36V 300MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1347228 pcs Duomenų lapas BZX84C36-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 36V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C36-FDICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 90 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 36V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 25.2V