BZX84C12W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C12W-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C12W-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 12V 200MW SOT323
Duomenų lapai: BZX84C12W-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZX84C12W-7 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C12W-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 12V 200MW SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4961 pcs Duomenų lapas BZX84C12W-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 12V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW