BZX84C12S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C12S-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C12S-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 12V SOT363
Duomenų lapai: BZX84C12S-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84C12S-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C12S-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 12V SOT363 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 632769 pcs Duomenų lapas BZX84C12S-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 12V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-363
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Kiti vardai BZX84C12S-FDICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 25 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode Array 2 Independent 12V 200mW ±6% SOT-363 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V
Konfigūracija 2 Independent Bazinės dalies numeris BZX84C12S
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C12LT3G
BZX84C12LT3G
Gamintojai: ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 225MW SOT23-3
Sandelyje: 5452 pcs
parsisiųsti: BZX84C12LT3G.pdf
RFQ
BZX84C12S-7
BZX84C12S-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT363