BZX84C12T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C12T-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C12T-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 12V 150MW SOT523
Duomenų lapai: BZX84C12T-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84C12T-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C12T-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 12V 150MW SOT523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 752030 pcs Duomenų lapas BZX84C12T-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 12V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-523
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 150mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOT-523
Kiti vardai BZX84C12T-7-FDICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 25 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 12V 150mW ±5% Surface Mount SOT-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C12LT3G
BZX84C12LT3G
Gamintojai: ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 225MW SOT23-3
Sandelyje: 5452 pcs
parsisiųsti: BZX84C12LT3G.pdf
RFQ
BZX84C12LT3
BZX84C12LT3
Gamintojai: ON Semiconductor
Sandelyje: 5905 pcs
parsisiųsti: BZX84C12LT3.pdf
RFQ
BZX84C12_D87Z
BZX84C12_D87Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 350MW SOT23-3