WVL9EB1R8K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WVL9EB1R8K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas WVL 1.8 10% EB E2
Duomenų lapai: WVL9EB1R8K.pdf
  • Pranešimas
WVL9EB1R8K specifikacijos
Dalies numeris WVL9EB1R8K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas WVL 1.8 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4553 pcs Duomenų lapas WVL9EB1R8K.pdf
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.300" Dia (7.62mm)
Serija WVL Q @ Freq 92 @ 7.9MHz
Paketas / dėžutė Radial, Vertical Cylinder Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 1.8µH
Aukštis 0.430" (10.92mm) Išsamus aprašymas 1.8µH Adjustable Inductor 92 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder