WVL9EB1R5K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WVL9EB1R5K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas WVL 1.5 10% EB E2
Duomenų lapai: WVL9EB1R5K.pdf
  • Pranešimas
WVL9EB1R5K specifikacijos
Dalies numeris WVL9EB1R5K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas WVL 1.5 10% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5224 pcs Duomenų lapas WVL9EB1R5K.pdf
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.300" Dia (7.62mm)
Serija WVL Q @ Freq 80 @ 7.9MHz
Paketas / dėžutė Radial, Vertical Cylinder Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 1.5µH
Aukštis 0.430" (10.92mm) Išsamus aprašymas 1.5µH Adjustable Inductor 80 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder