WVL9EB1R0J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WVL9EB1R0J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas WVL 1 5% EB E2
Duomenų lapai: WVL9EB1R0J.pdf
  • Pranešimas
WVL9EB1R0J specifikacijos
Dalies numeris WVL9EB1R0J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas WVL 1 5% EB E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5984 pcs Duomenų lapas WVL9EB1R0J.pdf
Tolerancija ±5% Dydis / Matmenys 0.300" Dia (7.62mm)
Serija WVL Q @ Freq 68 @ 25MHz
Paketas / dėžutė Radial, Vertical Cylinder Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 1µH
Aukštis 0.430" (10.92mm) Išsamus aprašymas 1µH Adjustable Inductor 68 @ 25MHz Radial, Vertical Cylinder