ROX500200MFNF5P
Dale / VishayDale / Vishay
ROX500200MFNF5P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX500200MFNF5P
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 200M OHM 1% 22.4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX500200MFNF5P.pdf
  • Pranešimas
ROX500200MFNF5P specifikacijos
Dalies numeris ROX500200MFNF5P Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 200M OHM 1% 22.4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6612 pcs Duomenų lapas ROX500200MFNF5P.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Serija ROX Atsparumas 200 MOhms
Galia (vatais) 22.4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 200 MOhms ±1% 22.4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film