ROX500200MFNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX500200MFNF5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX500200MFNF5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 200M OHM 1% 16W AXIAL
Duomenų lapai: ROX500200MFNF5.pdf
  • Pranešimas
ROX500200MFNF5 specifikacijos
Dalies numeris ROX500200MFNF5 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 200M OHM 1% 16W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8493 pcs Duomenų lapas ROX500200MFNF5.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Serija ROX Atsparumas 200 MOhms
Galia (vatais) 16W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 200 MOhms ±1% 16W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROX50020K0KNF5
ROX50020K0KNF5
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 20K OHM 10% 16W AXIAL
Sandelyje: 7974 pcs
parsisiųsti: ROX50020K0KNF5.pdf
RFQ
ROX500200MFNF5T
ROX500200MFNF5T
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 200M OHM 1% 16W AXIAL
Sandelyje: 6458 pcs
parsisiųsti: ROX500200MFNF5T.pdf
RFQ
ROX5001M50FNF5
ROX5001M50FNF5
apibūdinimas: RES 1.5M OHM 1% 16W AXIAL
parsisiųsti: ROX5001M50FNF5.pdf
ROX500200KJKF5
ROX500200KJKF5
apibūdinimas: RES 200K OHM 5% 16W AXIAL
parsisiųsti: ROX500200KJKF5.pdf
ROX500200MFNF5P
ROX500200MFNF5P
apibūdinimas: RES 200M OHM 1% 22.4W AXIAL