ROX5001M50FNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX5001M50FNF5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX5001M50FNF5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.5M OHM 1% 16W AXIAL
Duomenų lapai: ROX5001M50FNF5.pdf
  • Pranešimas
ROX5001M50FNF5 specifikacijos
Dalies numeris ROX5001M50FNF5 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1.5M OHM 1% 16W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7318 pcs Duomenų lapas ROX5001M50FNF5.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Serija ROX Atsparumas 1.5 MOhms
Galia (vatais) 16W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 1.5 MOhms ±1% 16W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film