ROX0756M04FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX0756M04FKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX0756M04FKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 6.04M OHM 1% 3W AXIAL
Duomenų lapai: ROX0756M04FKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX0756M04FKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX0756M04FKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 6.04M OHM 1% 3W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37515 pcs Duomenų lapas ROX0756M04FKLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Serija ROX Atsparumas 6.04 MOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 6.04 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film