ROX07582K0JNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX07582K0JNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX07582K0JNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 82K OHM 5% 3W AXIAL
Duomenų lapai: ROX07582K0JNLB.pdf
  • Pranešimas
ROX07582K0JNLB specifikacijos
Dalies numeris ROX07582K0JNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 82K OHM 5% 3W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36961 pcs Duomenų lapas ROX07582K0JNLB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Serija ROX Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 82 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROX07582K0JNLBN
ROX07582K0JNLBN
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 82K OHM 5% 3W AXIAL