ROX075680KJNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX075680KJNLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX075680KJNLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 680K OHM 5% 3W AXIAL
Duomenų lapai: ROX075680KJNLB.pdf
  • Pranešimas
ROX075680KJNLB specifikacijos
Dalies numeris ROX075680KJNLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 680K OHM 5% 3W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37016 pcs Duomenų lapas ROX075680KJNLB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Serija ROX Atsparumas 680 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 680 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film