RNX2002M20FKWF
Dale / VishayDale / Vishay
RNX2002M20FKWF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNX2002M20FKWF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.2M OHM 1% 5W AXIAL
Duomenų lapai: RNX2002M20FKWF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RNX2002M20FKWF specifikacijos
Dalies numeris RNX2002M20FKWF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.2M OHM 1% 5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17031 pcs Duomenų lapas RNX2002M20FKWF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Serija RNX Atsparumas 2.2 MOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 225°C
Išsamus aprašymas 2.2 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film